O firmie

Czym zajmuje się firma Inter-Plast1?

„Inter-Plast1 Krzysztof Włodarski” sp.j. jest to firma rodzinna i specjalizuje się w produkcji uszczelek i profili termoplastycznych elastomerów firmy EXXON MOBIL o nazwie handlowej SANTOPRENE. W szerokim programie produkcji znajduje się ponad sześćdziesiąt typów uszczelek i profili.

Dla potwierdzenia wysokiej jakości wyrobów w firmie wdrożony jest system zarządzania jakością ISO 9001-2001. Wdrożenie do produkcji nowego wyrobu w/g wzoru klienta realizowane jest w ciągu 5 tygodni. Nasze wyroby spełniają wymogi Normy EUROPEJSKIEJ EN 12365-1/4 oraz Polskich Norm jako PN-EN 12365-1÷4:2004(U). Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny uszczelek, narzędzi oraz bardzo dobry serwis.

Dlaczego my?

Kompetencje

Posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat uszczelek i uszczelnień, cały czas zdobywamy nowe doświadczenia w zakresie produkcji uszczelek.

Fachowe doradztwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne z zakresu wyboru najwłaściwszego produktu. Nasze doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZACZNIJMY
WSPÓŁPRACĘ!

Wyślij zapytanie

Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Warto z nami pracować!